Team

Wout Meskens Zaakvoerder ERA Innova
Wout Meskens
Zaakvoerder
wout.meskens@era.be
BIV 512623
Lindsay Andries
Zaakvoerder
lindsay.andries@era.be
Shelsy Bergiers
Commercieel Adviseur
shelsy.bergiers@era.be
Thierry Cochez
Commercieel Adviseur
thierry.cochez@era.be
Brian Smet
Commercieel Adviseur
brian.smet@era.be
Dario Huysmans
Commercieel Adviseur
dario.huysmans@era.be

Welkom bij ERA Innova

Vastgoed kopen of verkopen? De makelaars van ERA begeleiden u deskundig en resultaatgericht. 
U vindt zeker een ERA makelaar in uw buurt. 
Zelf een ERA makelaar worden? Ontdek het ERA-effect.