Team

Michel Van Den Meersschaut
Gedelegeerd bestuurder
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Vastgoedmakelaar-syndicus
Projectontwikkeling, fiscaal en juridisch advies
BIV 200.164 - michel@visieplus.be
Björn Goossens
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Waardebepalingen
BIV 501.187 - bjorn@visieplus.be
Gert Verhulst
Gedelegeerd bestuurder
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Waardebepalingen
BIV 506.339 - gert@visieplus.be
Sindi Cela
Vastgoedconsulente
Verkoop
sindi@visieplus.be
Gregory Roosens
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Waardebepalingen - Verkoop
BIV 513.879 - gregory@visieplus.be
Eva Minxhali
Administratief bediende
Office manager
eva@visieplus.be
Steve Van Autreve
Administratief bediende
Verantwoordelijke verhuur
steve@visieplus.be
Geert Carlier
Gedelegeerd bestuurder
BIV 516.916 - geert@visieplus.be
Isaura Claes
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Waardebepalingen - Verkoop
BIV 516.917 - isaura@visieplus.be
Dylan Depoortere
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Waardebepalingen
BIV 516.929 - dylan@visieplus.be

Welkom bij ERA Visie Plus

Vastgoed kopen of verkopen? De makelaars van ERA begeleiden u deskundig en resultaatgericht. 
U vindt zeker een ERA makelaar in uw buurt. 
Zelf een ERA makelaar worden? Ontdek het ERA-effect.