Team

Michel Van Den Meersschaut
Gedelegeerd bestuurder
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Vastgoedmakelaar-syndicus
Projectontwikkeling, fiscaal en juridisch advies
BIV 200.164 - michel@visieplus.be
Björn Goossens
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Waardebepalingen
BIV 501.187 - bjorn@visieplus.be
Gert Verhulst
Gedelegeerd bestuurder
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Waardebepalingen
BIV 506.339 - gert@visieplus.be
Geert Carlier
Gedelegeerd bestuurder
Energiedeskundige type A - EP15637
geert@visieplus.be
Corine Giele
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Verkoop
BIV 510.393 - corine@visieplus.be
Hannes Verdoodt
Vastgoedmakelaar-syndicus
Stagiair vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Verantwoordelijke projectontwikkeling
BIV 509.526 - hannes@visieplus.be
Sindi Cela
Office manager
sindi@visieplus.be
Gregory Roosens
Stagiair vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Verantwoordelijke verhuur
BIV 513.879 - gregory@visieplus.be

Welkom bij ERA Visie Plus

Vastgoed kopen of verkopen? De makelaars van ERA begeleiden u deskundig en resultaatgericht. 
U vindt zeker een ERA makelaar in uw buurt. 
Zelf een ERA makelaar worden? Ontdek het ERA-effect.