Zorgeloos investeren in een hotelkamer bij Prizeotel Antwerp

€ 119 000

Beschrijving van het pand

Wil je investeren in vastgoed zonder de dagelijkse zorgen van verhuur en onderhoud? Met een hotelkamer bij Prizeotel Antwerpen combineer je de stabiliteit van vastgoed met het gemak van volledig beheer. Het hotel zorgt voor alles: van onderhoud en schoonmaak tot huurdersadministratie en gastenverblijf. Zo geniet jij van passief inkomen, terwijl Prizeotel de volledige exploitatie verzorgt.
Waarom investeren bij Prizeotel aantrekkelijk is:

  • Meer rendement dan een spaarrekening: jouw investering levert stabiele en aantrekkelijke inkomsten op.
  • Volledig ontlast tijdens de verhuur: geen gedoe met reserveringen, onderhoud of communicatie met gasten.
  • Flexibele doorverkoop: je kunt jouw hotelkamer altijd doorverkopen wanneer jij dat wilt, waardoor je investering liquide blijft.

Deze investering biedt de perfecte combinatie van rendement, gemak en zekerheid. Ideaal voor wie wil investeren in vastgoed zonder de typische zorgen van verhuur en beheer.

Specificaties

Kenmerken

Algemeen

Woonoppervlakte
18.00m²
Grondoppervlakte
18.00m²
Type oppervlakte
Bruto
Kadastraal inkomen
€0,00

Gebouw

Lift aanwezig
Nee

Algemeen

Beschermd erfgoed
Nee
Opgenomen in een inventaris van onroerend erfgoed
Nee

Energie en elektriciteit

Energielabel
-

Planningsinformatie

Stedenbouwkundige vergunning
Geen vergunning uitgereikt
Stedenbouwkundige verplichting
Nee
In inventaris van de niet uitgebate bedrijfsruimten
Nee
Voorwerp van rooiplan
Nee
Verkavelingsvergunning uitgereikt
Nee
Voorkoopsrecht ruimtelijke ordening
Nee
Overstromingsgebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied
P(erceel) score
klasse A
G(ebouw) score
klasse A
Renovatieverplichting
Niet van toepassing/Non-applicable
In watergevoelig gebied
Niet van toepassing/Non-applicable
Sluiten
Laura Van Emelen
Tunnelplaats 2 H1.63, 2000 Antwerpen