Team

Reinout Leus
Zaakvoerder
Bachelor in de handelswetenschappen
NL + FR + ENG
reinout@eraleus.be
BIV: 510.285
Tessel Leus
Zaakvoerder
Master in de rechten
NL + FR + ENG + DUITS
tessel@eraleus.be
BIV: 511.103
Ann De Ryck
Vastgoedmakelaar - Kantoorverantwoordelijke Sterrebeek
NL + FR + ENG + DUITS
ann@eraleus.be
BIV: 503.022
Michel De Keukeleire
Vastgoedconsulent
NL + FR + ENG
michel@eraleus.be
Eline Lowier
Administratief medewerker - Kantoorverantwoordelijke Zaventem
NL + FR + ENG
eline@eraleus.be
Sam Vandenhouten vastgoedconsulent
Sam Vandenhouten
Vastgoedconsulent
NL + FR + ENG
sam@eraleus.be
Annelies Van Orshoven
Verantwoordelijke Verhuur - administratief medewerker
NL + FR + ENG
annelies@eraleus.be
512.228
Dirk Vermeulen
Commercieel medewerker - B.I.V. stagiaire
NL + FR + ENG + DUITS
dirk@eraleus.be
515.766
Margriet Leus - Creemers
Vastgoedmakelaar
NL + FR + ENG + DUITS
margriet@eraleus.be
BIV: 504.715

Welkom bij ERA Leus

Vastgoed kopen of verkopen? De makelaars van ERA begeleiden u deskundig en resultaatgericht. 
U vindt zeker een ERA makelaar in uw buurt. 
Zelf een ERA makelaar worden? Ontdek het ERA-effect.