Verzorgde woning met 2 slaapkamers en grote garage op 734 m² in Nazareth!
Ligging: deze woning is gelegen in een mooie residentiële wijk. Op nog geen 5 minuten van het centrum van Nazareth en niet ver van de oprit voor de E17.
Indeling:
Gelijkvloers:
We komen binnen in de inkomhal met vestiairekasten. Vanuit de inkom hebben we toegang tot alle ruimtes. De woonkamer (40m²) beschikt over een mooie schouw in marmer met houtkachel. Er zijn veel ramen waardoor er veel lichtinval is en een zicht op de tuin. Vervolgens hebben we de keuken (20m²), deze is ingericht met een elektrische kookplaat, dampkap, koelkast, dubbele spoelbak en oven. Hier is er voldoende plaats om een ontbijttafel te zetten. Naast de keuken is er een grote en frisse provisieberging (8m²). Dan hebben we ook nog de wasplaats (11m²) met voorziening voor wasmachine en droogkast. Hier staat ook de recente chauffageketel. Op het gelijkvloers hebben we ook twee ruime slaapkamers van elk 15m² afgewerkt met een mooie parketvloer. De badkamer (6,7m²) bestaat uit een ligbad, lavabo en toilet. Tot slot is er nog een veranda.
Zolder:
De zolder (80m²) is te bereiken met een vaste trap. Dit verdiep kan perfect nog omgevormd worden tot 2 of 3 slaapkamers.
Tuin + garage:
Achteraan is er een dubbele garage (32m²) met automatische kantelpoort. Ernaast is er nog extra bergruimte. De tuin is volledig omheind en dus ook zeer kindvriendelijk.
Pluspunten:
- Chauffageketel van nog maar 2 jaar oud
- Volledige kruipkelder onder de woning
- Zolder kan nog volledig ingericht worden naar eigen smaak
- Mooie centrumligging