Ben je op zoek naar een te renoveren woning in Lokeren? Gevonden!
Deze op te knappen woning in Eksaarde is gelegen in een zeer rustige, doodlopende straat en heeft heel wat te bieden. De rustige ligging, de grote tuin, de ruime slaapkamers en de zolder met mogelijkheid tot 2 slaapkamers zijn slechts enkele troeven van deze halfopen bebouwing.
Indeling:
- Kelder: de kelder (6m²) is toegankelijk via de woonkamer.
- GLV: de inkomhal (4m²) geeft toegang tot een eerste polyvalente kamer die kan dienen als bureauruimte of slaapkamer (11m²) en de living (15m²). Via de living kom je terecht in de ingebouwde keuken (9m²) die toegang geeft tot de tuin met berging en overdekt terras en tot de badkamer (10m²). De badkamer is voorzien van een ligbad, een aparte douche, een enkele wastafel en een toilet. Er is aansluiting voor wasmachine/ droogkast mogelijk.
- 1steV: hier bevinden zich 2 grote slaapkamers (15-15m²).
- Zolder: de grote zolderruimte (31m²) is bereikbaar via een vaste zoldertrap en kan omgevormd worden tot 2 slaapkamers.
Interesse om deze woning te renoveren naar eigen wens? Neem dan vrijblijvend contact met ons op voor een bezichtiging of meer informatie!