Ben je op zoek naar een centraal gelegen woning met 4 tot 5 slaapkamers en een gezellige stadstuin?
Lees dan zeker verder!
De uitstekende en centrale ligging nabij invalswegen, scholen en winkels, de hoge plafonds, de goede staat van de woning en de ruime kamers vormen slechts enkele troeven.
Ook interessant is de gezellige stadstuin met tuinhuis, de autoluwe straat en de leuke uitstraling van deze woning.
Indeling:
Kelder: de grote droge kelder (34m²) voorzien van aansluitingen voor wasmachine en droogkast.
GLV: via de inkomhal met gastentoilet kom je in de lichtrijke en ruime leefruimte (27m²) terecht. Verder bevindt zich hier een aparte keuken (16m²) met aansluitend een handige berging (2m²). Tot slot geeft de gang jou toegang tot de gezellige stadstuin met tuinhuis.
1steV: de nachthal brengt jou naar de 3 ruime slaapkamers (16-12-10m²) en de ingerichte badkamer (7m²) met een lavabomeubel, bad en toilet.
2eV: via de trap betreed je de grote, ingerichte zolder (30m²) waar er 2 extra slaapkamers kunnen voorzien worden. Deze polyvalente ruimte kan uiteraard gebruikt worden naar keuze.
Het EPC dateert van 2011, in 2018 werd het dak volledig geïsoleerd wat resulteert in een veel gunstiger EPC.
Interesse in deze ruime woning?
Neem dan snel met ons contact op en vraag vrijblijvend jouw bezoek aan!