Virtuele tour beschikbaar! In het hart van de Prins D'Orange-wijk in Ukkel, biedt uw vastgoedkantoor ERA Châtelain u deze fantastische villa te huur aan, volledig gerenoveerd met hoogwaardige afwerking.
Deze mooie woning bestaat uit een inkomhal met een mooie zichtbare trap, een apart toilet, een grote en lichte woonkamer die toegang geeft tot een zuidgericht terras en een volledig ingerichte open keuken.
Boven zijn 3 mooie slaapkamers en een badkamer en een doucheruimte.
Op de begane grond bevindt zich de hoofdslaapkamer met zicht op het terras en de prachtige tuin van 450 m², een moderne badkamer met vrijstaand ligbad en inloopdouche, een ideaal kantoor van 17 m² om een fitnessruimte te maken, een kleine kamer voor een eventuele sauna en een nachthal met apart toilet.
Parkeerplaats voor 2 auto's. Nabij scholen en winkels.
Info & Bezoeken op 02 535 98 98. Meer info over deze v
illa te huur in Ukkel exclusief beschikbaar op
era.be/chatelain