Dit gezellige appartement van 90 m² is gelegen op de 5de verdieping in een appartementsgebouw met lift, omvat 2 slaapkamers en heeft een fantastisch uitzicht op groen.
Het appartement bevindt zich op wandelafstand van het centrum van Ekeren, het sportpark, verschillende scholen, supermarkten ed.
Via de inkomhal met vestiaire bereikt u de lichtrijke leefruimte met daarop aansluitend de keuken met achterliggend een praktische berging.
Vanuit de keuken heeft u toegang tot het terras van waaruit u hetzelfde prachtige zicht heeft over Oude Landen als vanuit de woonkamer.
Aan de achterzijde heeft u twee ruime slaapkamers en een ingerichte badkamer voorzien van ligbad, dubbele wastafel en voorzieningen voor wasmachine en droogautomaat.
Vervolgens is er nog een kelderberging om uw spullen te stockeren.
Benieuwd naar dit appartement? Plan nu uw afspraak in!