Daan De Winter

verhuren

1 van de jongste telgen van ons team is Daan, geboren in Aalst en opgegroeid in Berlare. Als schoonbroer van Johan kwam hij tijdens de afwezigheid van Helen en midden in een drukke periode door de hervorming van de woonbonus in ons team. Ondertussen helpt hij onze klanten samen met Roy en June bij het huren en verhuren van huizen, appartementen, winkelpanden ... In zijn vrije tijd leert hij nog steeds bij via avondschool en kan je hem terugvinden op of naast een voetbalveld. 

Bienvenue chez ERA Wonen

Acheter ou vendre ? Les agents immobiliers ERA donnent des conseils professionnels et axés sur les résultats. 
Vous trouverez certainement un agent immobilier ERA près de chez vous. 
Devenez agent immobilier ERA ? Découvrez l'effet ERA.

Biens en vedette de ERA Wonen