Toestand:
Deze unieke penthouse is gelegen in het Patershof in het hartje van Mechelen. Het Patershof werd gerealiseerd in 2001. Het Minderbroederklooster en de naastgelegen fabriek werden verbouwd met kloosterloften, industriële loften en nieuwbouwappartementen. De nabijgelegen Minderbroeders kerk werd daarna verbouwd tot het befaamde kerkhotel Martin’s Patershof. Samen met de Karmelietentuin vormen zij een prachtig geheel. Deze penthouse bevindt zich op de 5de verdieping van het loftgebouw. Het panoramisch zicht van hieruit is adembenemend. Op het zeer ruime dakterras van maar liefst 87m² is het zalig vertoeven.
Indeling:
Ondergronds: 2 ruime naast elkaar gelegen staanplaatsen met ruime berging.
5de verdieping: Lift - inkomhal - eetkamer - woonkamer - keuken - berging - badkamer - slaapkamer 1 - slaapkamer (bureel) - keuken - terras
Dak: Dakterras 87m²
Autostaanplaatsen:
In de prijs zijn 2 ruime, naast elkaar gelegen staanplaatsen inbegrepen. Aansluitend bevindt zich een berging.
Ligging:
Het Patershof is prachtig gelegen midden in het historische stadscentrum van Mechelen aan de oevers van de Dijle, met het Begijnhof en de historische sites in je achtertuin.