3.500,-€ VRIJ TE BESTEDEN AAN TUINAANLEG OF SCHILDERWERKEN BIJ AANKOOP IN JANUARI!
FANTASTISCHE HALFOPEN BEBOUWING! GROTE ZOLDER MET MOGELIJKHEID TOT EXTRA KAMERS!
Deze nieuwbouwwoningen worden volgens de regels van de kunst afgewerkt. Ze maken deel uit van het project 'De Watergang', met een groene parkzone én op korte afstand van het centrum van Assenede.
De woningen worden volledig afgewerkt afgeleverd, dwz. dat zowel de keuken als badkamer geïnstalleerd zijn. Enkel schilderen en u kunt richting uw nieuwe woonst verhuizen. De grote zolder wordt momenteel niet in de bewoonbare oppervlakte gerekend maar kan perfect als extra kamer dienen.
Indeling:
Gelijkvloers: inkomhal met apart toilet, woonkamer met open keuken voorzien van alle toestellen, berging/wasplaats en een garage;
Eerste verdieping: nachthal, berging, drie slaapkamers voorzien van alle comfort, badkamer met douche en ligbad en toilet,
Zolder: grote zolderverdieping, mogelijkheid om hier nog kamers te maken!
SPECIFICATIES:
- Regenwaterput van 7500L
- Hernieuwbare energie dmv zonnepanelen
- Ventilatiesysteem
- Badkamer en keuken inclusief
- Garage te bereiken via de woning
- Leuke parkzone direct aan de woning