SNELZOEKER
Plaats
Provincie
Type
Straat
Nieuw Verkocht
ZOEK OP PANDCODE
Code

VERKOCHT DOOR ERA

Reeds verkocht in 2012:
Aantal verkocht in 2011: 5327

ERA WONEN

ERA Wonen
Driegaaienstraat 216
9100 SINT-NIKLAAS
03 296 37 69
03 296 82 93Openingsuren
ERA Wonen
Kasteeldreef 15
9120 BEVEREN
03-755.57.75
03-755.57.76Openingsuren

IMMO : TE KOOP

ERA Open Huizen Dag


Op zaterdagavond 15 januari was het Palais de Plume in Ittre het trefpunt voor ERA-vastgoedmakelaars en hun medewerkers voor de “round-up” van 2010. Tegelijk werden ook de traditionele ERA Awards uitgereikt aan makelaars die zich gedurende het afgelopen jaar in ERA-rangen lieten opmerken door een bijzondere prestatie.

ERA Wonen, met kantoren in Sint-Niklaas en Beveren, ontving het certificaat van Gold Member. Dit certificaat wordt toegewezen aan de makelaars die zichzelf tot de top-10 van de best presterende Belgische kantoren uit het ERA-netwerk mogen rekenen. ERA Wonen werd ook 2de in de categorie “sterkste groei” en 3de in de categorie “beste kantoor allround”.

Johan Krijgsman, zaakvoerder van ERA Wonen, is terecht fier met het certificaat van ERA Gold Member: “Uiteraard zijn wij zeer vereerd met deze erkenning. We zijn extra gemotiveerd om onze klanten ook in de toekomst professioneel te begeleiden bij de verkoop of aankoop van hun woning. Wij kijken alvast uit naar de bouw van ons nieuw kantoor op de Gentse Baan 45 te Sint-Niklaas.”
FACEBOOK
KLANTENTEVREDENHEID

VERKOPEN MET ERA

NIEUW VASTGOED AANBOD


Copyright 2009 ERA Belgium - Created by AOMS
home  |  contact  |  sitemap  |  disclaimer